Mediálne centrum - Aktuality - Zákaznícke centrá VVS, a. s. sú zatvorené až do odvolania

Zákaznícke centrá VVS, a. s. sú zatvorené až do odvolania

Publikované 11.03.2020

Svetový deň vody si vodári pripomenú na sociálnych sieťach

Košice, 11.marca 2020 – Pokiaľ potrebujete v tomto čase využiť služby VVS, a.s. použite na to telefonické alebo mailový kontakt. Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. uzatvorila svoje zákaznícke centrá pre klientov už v pondelok, až do odvolania.
Zároveň sa blíži Svetový deň vody, ktorý si verejnosť pripomína 22. marca. VVS, a.s. pravidelne pri príležitosti tohto sviatku organizovala pre širokú verejnosť sprievodné podujatia. Väčšina sa nateraz ruší.

Exkurzie pre žiakov a študentov základných a stredných škôl v objektoch VVS, a. s. sa presunú na náhradný termín. Takisto v náhradnom termíne bude VVS, a. s. vo svojich zákazníckych centrách organizovať aj pravidelnú analýzu vody zo studní pre širokú verejnosť.  

Vzhľadom na prijaté celoštátne epidemiologické usmernenia a opatrenia VVS, a.s. aktuálne prijala tieto opatrenia na ochranu spotrebiteľov, ale aj zamestnancov vodárenskej spoločnosti. O náhradnom termíne aktivít bude spoločnosť informovať neskôr: www.vodarne.eu a fb/vvskosice, fb/vodovodna a insta/pravavodovodna. Rovnako aj o opätovnom otvorení zákazníckych centier.

VVS, a. s. si aj naďalej plní svoje zákonné povinnosti smerom ku svojim obchodným partnerom, len obmedzuje kontakt s verejnosťou na nevyhnutnú mieru. V prípade, ak klienti potrebujú riešiť svoje požiadavky, prosíme ich, aby sa obrátili na VVS, a. s. mailom: zakaznik@vodarne.eu; prípadne telefonicky prostredníctvom Call centra.

 

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023

http://www.vodarne.eu