Mediálne centrum - Aktuality - Maratón odbehnutý, mená víťazov našej súťaže sú známe.

Maratón odbehnutý, mená víťazov našej súťaže sú známe.

Publikované 09.10.2023

Mimoriadne úspešná spoločnosť VVS, a.s. je už dlhé roky partnerom úspešného a ojedinelého projektu – MMM. Podporuje tento projekt finančne, propagačne a mediálne. Zabezpečuje pitný režim športovcov, ale osvieženie v podobe ochutenej pitnej vody ponúka aj návštevníkom a fanúšikom podujatia. 

Spoločné oslavy spojené súťažou

Prvá októbrová nedeľa patrila košickému maratónu, kedy sa v centre Košíc predstavila slovenská elita, časť tej svetovej a tisícky hobby bežcov.

Keďže sa tento rok nesie v znamení osláv 20. výročia spoločnosti a 100. výročia Medzinárodného maratónu mieru, pre všetkých priaznivcov športu a všeobecne košického maratónu si VVS, a.s. pripravila súťaž. Tá prebiehala na sociálnej sieti Facebook na profile VVS, a.s. Počas trvania kampane sa zverejnil príspevok vo forme videa s jednoduchou súťažnou otázkou.

Pre výhercov sme si pripravili atraktívne balíčky. Víťazka prvého miesta sa môže tešiť na víkendový pobyt v Penzióne Vodár v Starom Smokovci a pre 2. a 3. miesto VVS, a.s. pripravila balíčky v podobe merch produktov (štýlová mikina, dámska šatka na krk, pánska kravata, kocka Rubick, krásna, dizajnová fľaša na vodu).

Súťaž sa konala od 01. 10. do 08. 10. 2023. V tomto období sa prihlásilo vyše 100 účastníkov, ktoré nám zasielali správne odpovede na súťažnú otázku. Pri kontrole plnenia podmienok podľa štatútu sme zistili, že nie všetci súťažiaci splnili všetky podmienky a z tohto dôvodu boli zo súťaže vylúčení.

Víťazom gratulujeme a tým, ktorí nevyhrali ďakujeme za pravidelné zapájanie sa do súťaží. Veríme, že svoju aktivitu preukážete aj v ďalších pripravovaných súťažiach.

 

 VÍŤAZI SÚŤAŽE
1. miesto Anastázia Focková
2. miesto Peter Fedor
3. miesto Ľubomír Huňady

 

 

 

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023