Mediálne centrum - Aktuality - Modrá je dobrá, fungujúca a spoľahlivá

Modrá je dobrá, fungujúca a spoľahlivá

Publikované 03.05.2023

Projekt 20 odtieňov modrej nám slúži na to, aby sme bližšie spoznali náplň práce tých, ktorí nám zabezpečujú pravidelnú dodávku čistej tečúcej vody z vodovodu.

Tí, ktorí nám „prinášajú to najcennejšie“

Ak by sme sa raz zamysleli nad tým, čo pre nás znamená voda, ukončili by sme to jediným slovom – VŠETKO. Každá aktivita, ktorú v našom každodennom živote vykonávame, súvisí s vodou. Bez nej by sme nenavarili, nevyprali, nepoumývali sa, nekonzumovali. Jednoducho by sme neboli. Na to, aby sme si ju mohli vychutnávať a zároveň ju požívať, potrebujeme šikovné ručičky tých, ktorí nám ju zabezpečujú.

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.  preto ponúkla širokej verejnosti pohľad do srdca tejto komodity. Poukázala na to, kto každý stojí za tým, aby sa nikdy nestalo, že o vodu prídeme. Mnohí z nás totiž považujú proces starostlivosti o vodu za jednoduchý, ale verte, že to tak nie je.

Pozície, ktoré znamenajú úspech

V predstavovaných videách kampane 20 odtieňov modrej môžete vidieť každý kút pracovných pozícií, ktoré tu nájdete a určite ste ani nepredpokladali, že sa tu nachádzajú. Poruchu musí niekto vyhľadať, opraviť, vodovod napojiť, pri stavbe budovy musí niekto zakresliť projekt, kontrolovať jej realizáciu, ale aj každý iný právny úkon v spoločnosti je nesmierne dôležitý.

Každý kúsok tvoriaci legendárny vodárenský odtieň modrej je potrebným na udržanie prosperujúcej značky, akou je Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s..

Videá, ktoré sme si pre Vás na propagáciu pozícií pripravili, môžete sledovať na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Youtube. Pre rýchlejší prehľad si videá môžete pozrieť na tomto linku: https://www.youtube.com/@vodarnevvs166/videos

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023