Mediálne centrum - Aktuality - Súťaž pre 2. stupeň ZŠ a SŠ

Súťaž pre 2. stupeň ZŠ a SŠ

Publikované 14.04.2023

Súťažte s VVS, a.s. a vyhrajte parádne ceny!

Voda je tekutina, ktorú väčšina z nás vníma ako samozrejmosť. Na Slovensku máme to šťastie, že otočíme vodovodným kohútikom a spustí sa nám z neho číra tekutina doslova na počkanie. Zriedka si uvedomujeme jej dôležitosť a nevyčísliteľnú hodnotu. Takéto šťastie nemá až 40 % svetovej populácie - 3 miliardy ľudí  nemá v domácnosti vodu ani mydlo.  

Zľava 20% na vodné a stočné, to chcete

Získať benefit vo forme 20% zľavy na vodné a stočné na rok 2023 je lukratívny a teda nie je to ani náročné. Stačí sa zapojiť do súťaže, zaslať súťažný príspevok a veriť, že práve Vaše video bude najlepším z najlepších.

Keďže ide moderná doba stále dopredu a mladí ľudia nemajú problém ovládať smartfóny, kamerovať a strihať, táto úloha je stvorená ako pre nich.

Krátky spot na tému „Môj život s vodou“

VVS, a.s chce osloviť žiakov 2. stupňa základných škôl a študentov stredných škôl kreatívnou súťažou s názvom „Môj život s vodou“.  Cieľom súťaže je motivovať a aktivizovať žiakov ku kreatívnemu a vtipnému vystihnutiu svojho každodenného života, ktorý prežívajú s vodou.

Úlohou je prostredníctvom vlastnej videotvorby dynamicky vyjadriť pozitívny vzťah a postoj k životnému prostrediu. Cieľavedome pestovať kritický a aktívny postoj k prírode a jej ochrane, podporovať pocit zodpovednosti za stav nášho životného prostredia.

Súťaž trvá do 30. apríla 2023 a svoje krátke 30-sekundové spoty môžete zasielať na mailovú adresu obchod@penelopa.sk

Najlepší získajú odmenu pre celú školu v podobe 20% zľavy na vodné a stočné a pre triedu atraktívne ceny. Odmenení budú aj tí, ktorí sa umiestnia na 2. a 3. mieste.

Určite súťažte, oplatí sa!

Štatút súťaže

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023