Mediálne centrum - Aktuality - VVS, a.s. a VSE a.s. podpísali Memorandum o spolupráci

VVS, a.s. a VSE a.s. podpísali Memorandum o spolupráci

Publikované 14.12.2023

Zástupcovia Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s. a Východoslovenskej energetiky, a.s. v rámci záujmu nadviazať a prehlbovať spoluprácu, podpísali Memorandum o spolupráci.

Memorandum si za hlavný cieľ kladie možnosť na svojich komunikačných platformách ponúkať dôležité a zaujímavé informácie pre svojich zákazníkov aj o činnosti a službách druhej spoločnosti. Vo veľkej miere sa tým zvýši užívateľský komfort oboch skupín zákazníkov.

„Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. systematicky pracuje na upevňovaní vzťahov s verejnosťou a zabezpečovaní stále nových možností informovanosti o hlavnom predmete svojej činnosti, ale aj na zvyšovaní povedomia o kvalite vody. Nezanedbateľnou je aj snaha podnecovať k zodpovednosti a ochrane vodných zdrojov a celkovo životného prostredia. Veríme, že vďaka spolupráci s VSE, a.s. sa tieto zaujímavé a relevantné údaje dostanú k ešte väčšiemu okruhu občanov,“ zhodnotila riaditeľka vnútornej správy a členka predstavenstva VVS, a.s., Ing. Jana Bernátová.

„Východoslovenská energetika a.s. je energetická spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby spojené s odberom elektriny a plynu. Rovnako ako VVS, a.s. chceme zjednodušiť život svojim zákazníkom a rozšíriť kanály, prostredníctvom ktorých sa k nim dostane ešte viac užitočných informácií, nielen o našej činnosti, ale aj o činnosti VVS, a.s.,“ doplnil Marek Novotný, vedúci úseku Retailoví zákazníci, VSE, a.s..

Memorandum bude  v reáli znamenať aj digitálne prepojenie a zjednodušenie procesov v rámci Life Cycle zákazníka, opatrenia na zníženie energií v domácnosti – voda, elektrická energia (tipy, rady, odporúčania, riešenia) a zdieľanie vybraných informačných údajov na sociálnych sieťach oboch spoločností.

 

 

Galéria

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023