Mediálne centrum - Aktuality - Spoznajte zodpovednú prácu vodárov

Spoznajte zodpovednú prácu vodárov

Publikované 30.08.2023

O tom, že je voda naším najväčším bohatstvom niet pochýb. Aby sme zistili, ktorí montéri sú z deviatich závodov Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s. najzručnejší, každoročne si svoje sily zmerajú  na Medzizávodnej súťaži zručnosti vodárenských pracovníkov.  Viac o ich dôležitej a nesmierne zodpovednej práci sa verejnosť dozvie už 5. septembra 2023 v Športovom areáli v Sabinove.

Už o 8:00 hodine ráno sa začne tvrdý boj o titul najzručnejších montérov. Samotnú súťaž vodárov z deviatich závodov spoločnosti VVS, a.s. slávnostne otvorí generálny riaditeľ spoločnosti Ing. Stanislav Prcúch, spoločne s riaditeľom závodu Prešov, Ing. Karolom Kalinákom.

Súťaž si za 16 rokov vybudovala širokú základňu priaznivcov

Adrenalín, sila a zručnosť vodárov preverí 180 minútová súťaž. Tá je zložená z rôznych súťažných disciplín, v ktorých si verejnosť môže pozrieť realizáciu montáže a opravy vodovodného potrubia, či súťaž zručnosti stavebných strojníkov.

Počas celého súťažného dňa bude návštevníkom, ale aj súťažiacim k dispozícii Vodný bar, v ktorom si môžu zadarmo vychutnávať svieže nápoje z čistej vody z vodovodu.

Vyhodnotenie o najzručnejšieho vodára sa uskutoční o 14:00 hodine. Dozvieme sa odkiaľ sú tí najlepší a zároveň zistíme aj mená súťažnej dvojice, ktorá bude Východoslovenskú vodárenskú spoločnosť, a.s. zastupovať na 37. ročníku Celoslovenskej súťaži zručnosti vodárenských pracovníkov, ktorá sa uskutoční v Bardejovských kúpeľoch. 

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023