Mediálne centrum - Aktuality - Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. myslí aj na svojich nasledovníkov

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. myslí aj na svojich nasledovníkov

Publikované 29.05.2023

Vychovávať generáciu mladých ľudí, ktorí nás jedného dňa nahradia je pre spoločnosť myšlienkou, s ktorou sa pasuje každý deň. Aby bola istota, že sme ich naučili všetko a snaha padla na úrodnú pôdu, je potrebné začať čo najskôr.

Začiatky sú vždy ťažké

Vydávanie elektronického časopisu Vodník interaktívnou formou bol jedným z významných medzníkov. Vzhľadom na to, že deti trávia na mobilných telefónoch a pri počítači sledovaním sociálnych sietí čoraz viac času, zverejňovanie časopisu takouto formou bolo správnym krokom.

Zistiť, či dokážu pozorne čítať a sústrediť sa na text, ktorý im je ponúknutý, si overíme vo vedomostnom kvíze, kde správnym zodpovedaním všetkých otázok môžu čitatelia získať hodnotné ceny. Keďže spoločnosť VVS, a.s. oslavuje svoje jubileum, neostane to len pri jednej súťaži. Zistiť, či je mladá generácia skutočne taká šikovná a kreatívna, ako si predstavujeme, si vyskúšame v druhej súťaži, ktorá má názov „Vytvor krátku báseň na tému – Láska a voda.“

Kreativite sa medze nekladú

Odpovedať správne na 10 otázok by nemal byť pre mladých čitateľov taký problém. Uvidíme, ako sa popasujú s úlohou napísať báseň, v ktorej trefne a výstižne vyjadria svoj pozitívny vzťah k čistej vode z vodovodu a poukážu na potrebu ochrany vodných zdrojov. 

Zapojiť sa môžu žiaci a študenti základných a stredných škôl, ktoré sa nachádzajú v pôsobnosti VVS, a.s..

Komisia zložená zo zástupcov spoločnosti bude hodnotiť myšlienku, nápad, zvládnutie spracovania témy a taktiež aj úroveň obsahového poňatia.

Za podané výkony zaslúžená odmena

Dobre vykonaná práca si zaslúži poriadnu odmenu. Každý úspešný súťažiaci bude odmenený na základe kvality jeho práce. Balíčkom reklamných predmetov od VVS, a.s. potešíme tých najlepších.

Ako už býva zvykom, súťažiť s našou spoločnosťou sa určite oplatí.

 

Štatút súťaže - báseň

Štatút súťaže - vedomostný kvíz

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023