Mediálne centrum - Aktuality - Pitníky v Košiciach - OZNAM

Pitníky v Košiciach - OZNAM

Publikované 03.08.2020

Gesto pre verejnosť

Ambíciou Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti je zlepšiť kvalitu života obyvateľstva v regióne pôsobnosti a to prioritne v dodávke kvalitnej pitnej vody verejnými vodovodmi.
Špeciálne v letných mesiacoch však robí veľké gesto pre obyvateľov mesta, dospelých aj deti, návštevníkov, ktorí prechádzajú historickým centrom. Zdroj kvalitného osvieženia a pitného režimu ponúka VVS každoročne od mája do septembra prostredníctvom pitných fontánok.
Pitné fontánky, alebo pitníky, svojím romantickým estetickým dizajnom zapadajú do historického koloritu mesta. Vďaka VVS Vám ponúknu romantické osvieženie pitnou vodou vždy od mája do septembra. Sú teda nielen okrasným prvkom mesta, ale sú plne funkčné a zabezpečia Vám v horúcich mesiacoch to najdôležitejšie – kvalitnú, zdravú pitnú vodu – ideálnu na Váš pitný režim.

Aktuálne však v tejto letnej sezóne v súvislosti s pretrvávajúcou nepriaznivou situáciou pandémie koronavírusu Regionálny úrad verejného zdravotníctva neodporúča spustenie a prevádzku pitníkov v meste Košice. Z tohto dôvodu nebudú pitníky až do odvolania fuknkčné.

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023