Mediálne centrum - Aktuality - Súťaž „Vodovodná“ už má svojich víťazov

Súťaž „Vodovodná“ už má svojich víťazov

Publikované 03.05.2023

Talent, humor, nadšenie, radosť z hry, spevu, tanca, kolektívneho tvorenia  a zábavy nám vo svojich súťažných príspevkoch ukázali desiatky materských, základných a stredných škôl z východného Slovenska, ktoré si buď pod vedením svojich pedagógov alebo dokonca aj sami dali tú námahu a vytvorili naozaj krásne, kreatívne umelecké práce. Tie sú dôkazom toho, že naše životné prostredie nie je ľahostajné ani tým najmenším a environmentálne cítenie a pozitívny postoj k prírode majú aj tínedžeri.  

Súťažilo sa v 4 kategóriách, v dvoch súťažných zadaniach:

Súťaž „Prespievaj skladbu Tá pravá vodovodná“:  materské školy, 1. stupeň základných škôl  

Súťaž „Natoč krátky spot na tému Môj život s vodou“: 2. stupeň základných škôl, stredné školy

       

V každej súťažnej kategórii v každej súťaži boli vyhodnotené prvé tri miesta. 3 najlepšie triedy, ktoré splnili podmienky zadania v súťaži a najlepšie zvládli kvalitatívne a estetické parametre súťaže, získajú balíček skvelých, praktických cien pre celú triedu (skicár, farbičky, plyšový medvedík Vodárik, pexeso, zošit....). Trieda, ktorá sa umiestnila  na prvom mieste v každej kategórii, získa navyše pre celú školu 20% zľavu na vodné a stočné, na celý rok.  

 

Vyhodnotenie súťaží Vodovodná

Prespievaj skladbu „Tá pravá vodovodná“

 

Materské školy

    1. miesto: MŠ Družstevná 506, Strážske

    2. miesto: ZŠ s MŠ, Ružová 304 Borša 07632

    3. miesto: Materská škola Poľná 1, Košice 04014

Základné školy – 1. stupeň

    1. miesto: Základná škola Staničná 13,  Košice, 3. D

    2. miesto: Základná škola, Polianska 1, Košice, 4. L

    3. miesto: Cirkevná základná škola sv. Juraja,  Sov. Hrdinov 819/111, Svidník, 3. A 

 

 Natoč krátky spot na tému Môj život s vodou

2. stupeň  - základné školy

    1. miesto: Základná škola Sama Tomášika s MŠ Lubeník, Lubeník 102, 5. B

    2. miesto: Základná škola s materskou školou, Pod Vinbargom 1, Bardejov, 8. B

    3. miesto: Základná škola Hviezdoslavova 1, Revúca, 7. B

Stredné školy

    1. miesto: Stredná odborná škola obchodu a služieb, Školská 4, Michalovce, 2. B

    2. miesto: Gymnázium, Ľ. Štúra 26, Michalovce, 2. B

    3. miesto: Gymnázium sv. Košických mučeníkov, Čordákova 50, Košice, 1. ročník

 

Výhercom srdečne blahoželáme“ 😊

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023