Mediálne centrum - Aktuality - Obleč si Vodovodnú s dizajnovými fľašami

Obleč si Vodovodnú s dizajnovými fľašami

Publikované 17.07.2023

Stačí jeden pohár čistej, sviežej vody z vodovodu a naše telo akoby niečo „nakoplo“ energiou. Práve v lete si to telo pýta viac tekutín, ako kedykoľvek.

Krásne slnečné teplé počasie si priam žiada aktivity s tým spojené. Prechádzky, výlety s rodinou, šport, práca, letné tábory a mnoho ďalších. Na to, aby sme si tie krásne dva prázdninové mesiace čo najviac užili, potrebujeme poriadnu dávku energie, ktorú dosiahneme úplne jednoducho – pravidelným, kvalitným pitným režimom.

Posolstvo Vodovodnej

Kampaň „Obleč si vodovodnú“ vznikla za účelom pripomínať spoločnosti dôležitosť čistej pitnej vody z vodovodu, ktorá je odporúčaná odborníkmi pre naše telo ako najlepšia voľba na pitný režim. Je poruke nech sa deje čokoľvek. Hocikedy si na ňu spomenieme, kedykoľvek ju potrebujeme je dostupná. Či sme chorí, či sa cítime zle alebo unavene alebo keď prežívame najkrajšie obdobie nášho života. Ani ste si to neuvedomili, však?

S VVS, a.s. zažijete kopec radosti

Ako už od začiatku roka môžete vidieť, radi pre Vás pripravujeme aktivity, v ktorých môžete vyhrať skvelé ceny. Aj tento rok sa pri kampani „Obleč si vodovodnú“ môžete spoľahnúť na krásne ceny, ktoré vzhľadom na tohtoročné 20. výročie spoločnosti sú naozaj výnimočné. Každodenná súťaž pre všetkých sledovateľov sociálnych sietí Facebook a Instagram je tu aj tento rok. Jednoduché podmienky, pri ktorých vďaka jednému LIKE-u na súťažný príspevok so statusom fanúšika facebookovej stránky Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. a Instagramového profilu vvskosice, môžete získať dizajnovú fľašu, do ktorej „oblečiete“ našu vzácnu tekutinu. Každý víťaz dennej súťaže na Facebooku bude automaticky zaradený do špeciálu týždennej súťaže o luxusné balíčky.

Štatút súťaže: TU

Aktivita je spojená so zážitkom

Stačí veľmi málo, aby ste získali luxusný balíček a dizajnovú, obrandovanú fľašu, ktorú naplníte Vodovodnou a užijete si leto a aktivity s ním spojené. Každopádne tieto výhry nie sú všetko, sú pridanou hodnotou k správnemu životnému štýlu.

Tak teda na tú pravú vodovodnú a na ZDRAVIE!

Videá ku kampani: https://www.youtube.com/@vodarnevvs166

Víťazi súťaže: TU

     

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023