Mediálne centrum - Aktuality - Aj pracovníci VVS, a.s. chcú chrániť životné prostredie

Aj pracovníci VVS, a.s. chcú chrániť životné prostredie

Publikované 27.04.2023

Zaujímavá súťaž, prebiehajúca v uplynulých dvoch mesiacoch, bola určená pre pracovníkov Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s., ktorí ešte doposiaľ nevyužívali zákaznícky portál E-služby vodárne, ale aj tých, ktorí ho už využívajú. Podmienkou pre účastníkov bola aktívne vykonaná operácia na E- službách v priebehu trvania súťaže, ktorá mala jasný cieľ – inšpirovať k využívaniu elektronických služieb, znižujúcich množstvo odpadu z papiera a prispievať tak k ochrane životného prostredia. Aj takouto formou chcú byť zamestnanci VVS, a.s. príkladom pre verejnosť.  

Do súťaže sa prihlásilo 98 zamestnancov, ktorí splnili podmienky súťaže a ako každá správna súťaž i táto mala svojho výhercu. Stal sa ním Ing. Tomáš Winkler zo závodu Trebišov, ktorý si dnes z rúk generálneho riaditeľa VVS, a.s., Ing.Stanislava Prcúcha prevzal aj cenu, úžasný kávovar. Gratulujeme!

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. v snahe modernizovať klientský servis a zvyšovať komfort zákazníkov rozširuje postupne portfólio ponúkaných online služieb prostredníctvom portálu E-služby vodárne.  

Prostredníctvom E-služby vodárne si môžu zákazníci vybaviť zhruba 40 percent ponúkaných služieb. Rýchlo, prehľadne, z pohodlia domova, aj z mobilného telefónu...

Viac informácií nájdete tu: https://www.vodarne.eu/zakaznicka-zona/e-sluzby-vodarne

 

 

 

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023