Mediálne centrum - Suťaže - Súťaž „Obleč si vodovodnú“ 2023

Je nesmierne dôležité myslieť práve v letnom období na dostatočný príjem tekutín, ktorý nespočíva v príjme sladených a kolových nápojov alebo džúsov. Práve príjem čistej vody z vodovodu nám napomáha správne fungovať, byť v dobrej zdravotnej kondícii, mať dostatok energie a najmä s návalom teplôt byť dostatočne hydratovaní. Hlavnou myšlienkou celého projektu je vedieť si „obliecť“ vodovodnú, ktorá nás sprevádza našimi každodennými aktivitami a je poruke stále, keď si len spomenieme. Jej hodnota je nevyčísliteľná a môžeme tvrdiť, že je nenahraditeľnou súčasťou našich životov. Vodovodnú si dokážeme prispôsobiť tak, ako chceme. Miestami si ani neuvedomujeme, čo všetko v našich životoch súvisí s čistou vodou z vodovodu. Bez prijímania tekutín by sme nemohli existovať a značne by sa to podpísalo na našom zdraví. Je nesmierne vzácne, že si ju môžeme kedykoľvek dopriať otočením vodovodného kohútika. 

Práve o tom je pitie čistej, zdravej a nezávadnej vody z vodovodu. Je totižto tou najlepšou alternatívou, ktorú môžeme svojmu telu vybrať na pitný režim.

Online súťaž

 

S kampaňou prebiehajúcou od 17.7. do 11.8.2023 súvisí aj súťaž, ktorá bude prebiehať na sociálnych sieťach Facebook a Instagram  na profiloch VVS, a.s. Počas celej dĺžky trvania kampane sa každý deň zverejní príspevok vo forme videa s posolstvom pitného režimu propagujúci pitnú vodu.

Súčasťou príspevkov je informácia o výhre, o ktorú sa bude súťažiť. Každý deň môže niekto vyhrať dizajnovú fľašu. V hre sú až dve ceny – jedna na Instagrame a druhá na Facebooku. Stačí len jeden like na súťažný príspevok.

Keďže sa celý rok nesie v znamení osláv 20. výročia spoločnosti, vytvorili sme aj kategóriu výnimočných cien, o ktoré sa bude súťažiť na týždennej báze. Každý výherca z denných súťaží bude automaticky zapojený do súťaže o špeciálny balíček, ktorý získajú fanúšikovia facebookovej stránky Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s. Žrebovanie bude prebiehať každý piatok popoludní. 

Štatút súťaže: TU