Mediálne centrum - Suťaže - Obleč si vodovodnú

Obdobie leta úzko súvisí so slnkom, vysokými teplotami a určite aj mnohými aktivitami, ktoré si vzhľadom na teplo vyžadujú aj pitný režim. Ten je súčasťou našej životosprávy a správneho fungovania nášho organizmu. Ak chceme, aby naše telo fungovalo správne, nemôžeme pitný režim podceňovať. S letom je spojená chuť na sladené nápoje, keďže sú farebné a lákavé. Sú však zdrojom veľkého množstva cukru a konzervantov, ktoré nášmu telu škodia. Na rozdiel od pitnej vody, ktorá prináša do buniek nášho tela živiny a odstraňuje z nich škodlivé látky. Aj tú si vieme ochutiť ovocím a dokonca aj „obliecť“ do dizajnovej fľaše, vhodnej na každú aktivitu, ktorá plní účel a k tomu aj dobre vyzerá. O tom je kampaň „Obleč si vodovodnú“.

Voda je našou súčasťou všade, hoci si to ani neuvedomujeme. Niet nad vodu z vodovodu! Je čistá, zdravá, osvieži nás a obsahuje dostatočné množstvo minerálov, ktoré náš organizmus potrebuje.

VVS, a.s. prichádza s kampaňou s názvom „Obleč si vodovodnú“, ktorá je pokračovaním minuloročnej  kampane „Osvieži ťa vodovodná“ a zároveň vychádza z predchádzajúcej kampane „Zažiar s vodovodnou“.  Je zameraná na deti, tínedžerov, dospelých a dôchodcov. Cieľom je motivovať k pitiu nie sladených a ochutených nápojov, ale práve čistej, pitnej vody z vodovodu ako jedinú možnosť zdravého pitného režimu. Kampaň je nepriamo zameraná aj na to, že hoci sú sladké a sladené nápoje vzhľadom atraktívne, pitná voda sa dá taktiež dizajnom poupraviť – peknými fľašami, pohármi alebo len citrónom a mätou. Ďalším komunikačným posolstvom je ekológia – konzumácia pitnej vody je ideálna pre životné prostredie. Nepotrebujeme životné prostredie zaťažovať plastovými pohármi alebo fľašami.

Online súťaž

Súťaž odštartuje na sociálnych sieťach VVS, a. s., konkrétne na Facebooku a Instagrame, 11. 7. – 22. 7. 2022 a 8. 8. – 14. 8. 2022. Počas týchto dní budú zverejňované súťažné príspevky vo forme statusov a videí s posolstvom, že počas každej aktivity je nutné myslieť na pitný režim.. Jednoducho povedané, to, čo spálime alebo vypotíme, potrebujeme do tela dostať. Každý, kto chce byť do súťaže zaradený, sa musí stať fanušíkom fb a instagramovej stránky VVS, a.s. a zareagovať na príspevok (like, smajlík alebo srdiečko). Z reakcií vyžrebujeme každý deň jedného výhercu na sociálnej sieti Facebook a jedného na sociálnej sieti Instagram nasledujúci deň dopoludnia, od zverejnenia príspevku (viac informácií v štatúte súťaže). Súťaž odštartuje na sociálnych sieťach krátkym videom – teaserom, kde v krátkosti ukážeme ceny, o ktoré sa bude súťažiť.

Štatút súťaže: TU

http://www.vodarne.eu