Mediálne centrum - Suťaže - Ak pitný režim, tak štýlovo...

 

 

Vedeli ste? Bilión buniek v našom tele potrebuje vodu

 

Áno, každá bunka nášho tela potrebuje vodu. A odborníci sa zhodujú v tom, že ich je v našom tele viac ako bilión. Naše telo však potrebuje čistú, zdravú vodu z vodovodu. Nie prisladzované a prifarbované nápoje. Tie totiž obsahujú priveľa cukru a ich konzumácia nielen že vedie k obezite, ale aj výrazne zvyšuje riziko ťažkých chorôb obličiek. Mimoriadne dôležité je špeciálne v horúcom letnom období dbať na pravidelný prísun tekutín, ideálne čistej, zdravej vodovodnej.  Voda z vodovodu neobsahuje kofeín, kalórie, farbivá, cukry, sorbitol a ani chinín, má zloženie, ktoré nezaťaží organizmus. A potrebuje ju doslova každá bunka Vášho organizmu.
V extrémne teplých podmienkach stratíme aj niekoľko litrov vody za hodinu. Vysoké letné teploty totiž dokážu ľudský organizmus zničiť viac, ako fyzická námaha. Myslite preto vždy a za každých okolností na kvalitný pitný režim..  

 

Ak pitný režim, tak štýlovo...
 

Využívate E-služby vodárne? Zapojte sa do súťaže

VVS, a.s. pripravia pre svojich zákazníkov súťaž o skvelý doplnok na horúce leto, s ktorým Vám nápoje z vodovodnej budú chutiť ešte viac, lebo budú vždy svieže a v správnej teplote. Chladiaci box v retro dizajne Vám zabezpečí pitný režim naozaj štýlovo. Pastelový s nastaviteľným popruhom z pravej kože – do ruky či cez rameno, vnútorný objem 12l, čistá hmotnosť len 1300 gramov. Retro k vode, na dovolenku, do auta, na piknik, ako štýlový doplnok na výlet, trendy box na skúter alebo dokonalý plávajúci bar do bazéna.

 

Každý týždeň sa hrá o 3 chladiace boxy!

Do súťaže sa môže zapojiť každý zákazník VVS, a.s., ktorý sa zaregistruje do aplikácie E-služby vodárne a zároveň si  objedná službu Elektronické zasielanie dokladov a faktúry  v čase 1. 7. – 31. 8. 2021. Automaticky je tak zaradený do žrebovania  o retro chladiaci box. Šanca na výhru je vysoká, každý týždeň sa vyžrebujú traja výhercovia, ktorí si môžu vychutnávať svoj nápoj chladený v štýlovom chladiacom boxe. Na sociálnej sieti https://www.facebook.com/vvskosice)  zverejníme každý týždeň výsledok žrebovania. Následne si vyžrebovaný výherca preberie cenu v príslušnom ZC.

Veľa šťastia a na zdravie s vodovodnou! 😊