Mediálne centrum - Aktuality - Vzdelávanie detí v oblasti vodárenstva sa vypláca

Vzdelávanie detí v oblasti vodárenstva sa vypláca

Publikované 22.05.2024

Vo Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a. s. myslíme dopredu, a preto sa snažíme poskytovať čo najviac informácií zo sveta vodárenstva našim najmenším. Pútavé čítanie elektronického časopisu Vodníček ich nielen zasvätí do tejto profesie, ale taktiež im zabezpečí istú zábavu.

Potrebujeme náhradu

Generácie sa menia a my potrebujeme istotu, že na naše stoličky zasadnú vzdelaní, mladí ľudia, ktorí sa v danej problematike vedia orientovať. Aj z toho dôvodu vydávame každoročne elektronický časopis Vodníček, v ktorom sa pútavou formou snažíme opísať fungovanie našej spoločnosti, cestu vody od prameňa ku konečnému spotrebiteľovi, taktiež sa dočítajú o dôležitosti tejto čírej tekutiny a množstvo ďalších zaujímavých tém.

Záverečný testík

Aby sme si boli istí, že naša snaha vzdelávať mladých ľudí aj touto formou padla na úrodnú pôdu, je potrebné si to preskúšať. Pre mladých čitateľov elektronického časopisu Vodníček je už tradične pripravený vedomostný kvíz, ktorý otestuje, či naši mladí nasledovníci pozorne čítali.

Ich úloha je veľmi jednoduchá, stačí správne odpovedať na všetky otázky a odmenou pre piatich šťastlivcov budú atraktívne školské balíčky.

Finálny deň zverejnenia vedomostného kvízu je 31. máj. 😊 Držíme palce!

Štatút súťaže: TU

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023