Mediálne centrum - Aktuality - VVS otvorí zákaznícke centrá pre verejnosť od 18. mája. Zároveň odporúča zákazníkom využívať aj nové online e-služby vodárne

VVS otvorí zákaznícke centrá pre verejnosť od 18. mája. Zároveň odporúča zákazníkom využívať aj nové online e-služby vodárne

Publikované 11.05.2020

Košice, 11. mája 2020 – Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. (VVS)  otvorí svoje zákaznícke centrá pre  verejnosť od pondelka 18. mája. Otvorené budú všetky pobočky v mestách: Košice, Prešov, Michalovce, Rožňava, Vranov nad Topľou, Bardejov, Humenné, Trebišov, Svidník, Snina a Revúca.   Zákaznícke centrá (ZC) budú fungovať v neobmedzenom pracovnom režime ako pred koronakrízou. Podrobnosti nájdu zákazníci na www.vodarne.eu. Spoločnosť však prispôsobila činnosť  ZC novým hygienickým  opatreniam na ochranu klientov aj zamestnancov VVS. 

OPATRENIA PRE PRACOVNÍKOV
Pracovníci zákazníckych  centier budú používať ochranu tváre (rúška), pri práci s dokladmi  a s peniazmi ochranné rukavice, prípadne si vydezinfikujú ruky. Všetky zákaznícke centrá budú pravidelne upratované, čistené a dezinfikované germicidnými žiaričmi, ktoré dezinfikujú vzduch  pomocou ultrafialového žiarenia.

OPATRENIA PRE KLIENTOV
Pre klientov bude vstup povolený len s ochranou tváre – napr. rúško. Pred  vstupom do miestnosti si zákazník vydezinfikuje ruky dezinfekčným prostriedkom, prípadne použije vlastné ochranné rukavice.  Na zákaznícke  centrum sa môže vstupovať po jednom (jednotlivo) a pri čakaní sa bude dodržiavať     2 - metrový rozostup.  Pred vstupom do miestnosti ZC každému odmerajú telesnú teplotu. Pracovník VVS si  zapíše identifikačné údaje zákazníka do evidencie pre prípadnú identifikáciu pôvodcu/nositeľa vírusu.

Rezervujte si  termín cez  Call centrum, vyhnete sa čakaniu v rade
V Košiciach a v Prešove bude možné naraz vybaviť 2 zákazníkov, na ostatných zákazníckych centrách po jednom. Klienti si môžu rezervovať termín návštevy vopred, aby sa vyhli čakacím dobám. Stačí zavolať na Call centrum a dohodnúť si presný dátum a čas na vybavenie svojej požiadavky v konkrétnom zákazníckom centre. Kontakty sú uvedené v zákazníckej zóne na www.vodarne.eu.

VVS zároveň odporúča klientom využívať e-služby vodárne
Ide o moderný spôsobom online vybavovanie požiadaviek cez e-služby vodárne.  Prístup je priamo z webu spoločnosti www.vodarne.eu. Klienti si nájdu na stránke aj inštruktážne video, prihlásenie do portálu je veľmi jednoduché. Pokojne z domáceho či pracovného počítača, alebo z mobilu, v ktorúkoľvek hodinu. Je to nielen pohodlný, ale aj mimoriadne praktický spôsob riešenia svojich požiadaviek. Digitálnym spôsobom si klienti môžu vybaviť zhruba 40% služieb.

Čo môže zákazník riešiť online cez e-služby vodárne?
Prístup k vlastným informáciám, tiež k informácie o odbernom mieste, o faktúrach resp. iných obchodných údajoch. Zároveň môže klient cez e-služby vodárne vykonávať  niektoré operácie, napr.: zaplatiť  faktúru, zadávať  stav vodomeru,  vykonať zmenu výšky zálohovej platby. Takisto môže cez e-služby vodárne zmeniť alebo zadať kontaktné údaje, napríklad číslo telefónu, e-mailovú adresu a podobne.

Informácie nájdete aj na: www.vodarne.eu; FB/vvskosice; instagram.com/vvskosice/

NAHLÁSENIE PORUCHY E-služby

Ostatné články

20 odtieňov modrej

12.04.2023

http://www.vodarne.eu