Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Nahlásenie poruchy

závod Košice

055/7952 420

Webcentrum

Prihlásenie

Aktuality / Tlačové správy

Vodný bar s darčekom pre školákov

Tlačová správa
VVS, a.s.

Od zajtra očakávame výrazné oteplenie, preto určite každému prospeje chladivé, ale najmä zdravé osvieženie z Vodného baru v centre Košíc, ktorý pre verejnosť opäť pripravuje  Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. v spolupráci s Mestom Košice. A keďže je navyše vo štvrtok posledný deň školského roka, školáci, ktorým sa začínajú prázdniny, dostanú od VVS, a.s. aj malú pozornosť.


Obyvatelia Košíc a návštevníci mesta sa budú môcť zdarma ponúknuť osviežujúcim nápojom vo Vodnom bare priamo v centre, na Hlavnej ulici pri súsoší Immaculaty vo štvrtok a v piatok od 10.00 - 17.00 hod.. Príjemná obsluha pripraví smädným návštevníkom nealkoholické nápoje z čistej, pitnej vody z verejného vodovodu. Keď sa voda ochutí čerstvým citrónom, je to najlepšie osvieženie na letné páľavy. Ako ideálny nápoj ho odporúčajú aj odborníci.

Na deti čakajú malé darčeky od VVS, a.s. záložky do knihy a praktické zošity na kreslenie s dôležitými informáciami o vode. Dozvedia sa z nich, že voda je pre ľudský organizmus nenahraditeľná a potrebuje ju každá bunka v ľudskom tele. Ale pozor, nie prifarbenú, ochutenú, sladenú, pretože pitie sladených nápojov, vrátane kolových, významnou mierou prispieva k znižovaniu imunity. Naopak, pitná voda z vodovodu pomáha výrazne detoxikovať organizmus. Je to jednoduchý, lacný a navyše každému prístupný spôsob zlepšenia kondície a celkového zdravotného stavu.

Ak chcete, aby sa deti viac zamýšľali nad tým, čo je zdravé piť, určite nevynechajte návštevu Vodného baru v meste. Pitie čistej čerstvej pitnej vody má výrazný vplyv na dobrú náladu a pohodu.  

www.pijemzdravuvodu.sk

<< Späť na predošlú stránku