Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Nahlásenie poruchy

závod Košice

055/7952 420

Webcentrum

Prihlásenie

Aktuality / Tlačové správy

Vodný bar pri súsoší Immaculaty v Košiciach

V piatok i v sobotu, kedy meteorológovia predpovedajú horúce letné počasie, ponúkne znova Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. v spolupráci s Mestom Košice osvieženie vo Vodnom bare na Hlavnej ulici v Košiciach.

Obyvatelia mesta, ale i návštevníci sa môžu zdarma ponúknuť osviežujúcim nápojom vo Vodnom bare na Hlavnej ulici pri súsoší Immaculaty v piatok od 10.00 do 15.00 hod., v sobotu od 10.00 do 17.00 hod.. Príjemná obsluha pripraví smädným návštevníkom nápoje z čistej, pitnej vody z verejného vodovodu, ochutené citrónom a čerstvou mätou. 

Vodný bar bude VVS, a.s. zabezpečovať od 10.00 do 17.00 hod. na základe požiadaviek Mesta Košice. V prípade, ak by sa charakter počasia počas dňa zmenil (pribudnú búrky či silný vietor) Vodný bar ukončí prevádzku skôr ako o 17.00 hod..

Odborníci pripomínajú, že človek denne vylúči v priemere 2,5 litra vody, pri náročných fyzických aktivitách aj viac. Aby sa vyhol dehydratácii, musí toto stratené množstvo dodať telu späť. Nedostatok tekutín sa prejavuje bolesťou hlavy, malátnosťou, nesústredením a poklesom duševnej i fyzickej výkonnosti. Preto je potrebné hladinu vody v tele pravidelne doplňovať. Vodný bar pomôže každému predísť takýmto situáciám.

 

 

 

 

<< Späť na predošlú stránku