Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Nahlásenie poruchy

závod Košice

055/7952 420

Webcentrum

Prihlásenie

Aktuality / Tlačové správy

Vodný bar - nápoje z čistej, pitnej vody z verejného vodovodu

Leto sa prejavilo naplno a aj v dnešný deň nás čaká horúce počasie, kedy denná teplota vyskočí až nad 30°C. Je preto nevyhnutné dodržiavať pitný režim a dodávať tak telu vodu, ktorú potrebuje. Verejnosť aj dnes čaká na Hlavnej ulici v Košiciach Vodný bar, ktorý pripravuje Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. v spolupráci s Mestom Košice.

Na Hlavnej ulici pri súsoší Immaculata bude v čase od 10.00 do 17.00 umiestnený Vodný bar, v ktorom príjemná obsluha pripraví smädným návštevníkom nealkoholické nápoje z čistej, pitnej vody z verejného vodovodu, ochutené čerstvým citrónom či mätou.

Odborníci pripomínajú, že človek denne vylúči v priemere 2,5 litra vody, pri náročných fyzických aktivitách aj viac. Aby sa vyhol dehydratácii, musí toto stratené množstvo dodať telu späť. Nedostatok tekutín sa prejavuje bolesťou hlavy, malátnosťou, nesústredením a poklesom duševnej i fyzickej výkonnosti. Preto je potrebné hladinu vody v tele pravidelne doplňovať. Vodný bar pomôže každému predísť takýmto situáciám.

<< Späť na predošlú stránku