Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Nahlásenie poruchy

závod Košice

055/7952 420

Webcentrum

Prihlásenie

Aktuality / Tlačové správy

Vodný bar na Hlavnej ulici v Košiciach

Pravé letné počasie je tu, počas týždňa nás čakajú naozajstné letné horúčavy. A práve v takéto dni je nesmierne dôležitý pitný režim. Preto sa dnes verejnosť na košickej Hlavnej ulici môže osviežiť vo Vodnom bare, ktorý pripravuje Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. v spolupráci s Mestom Košice.

Obyvatelia mesta, ale i návštevníci sa môžu zdarma ponúknuť osviežujúcim nápojom vo Vodnom bare na Hlavnej ulici pri súsoší Immaculaty od 10.00 do 17.00 hod. Príjemná obsluha ponúkne smädným návštevníkom nápoje z čistej, pitnej vody z verejného vodovodu, ochutené citrónom a čerstvou mätou. 

Vodný bar bude VVS, a.s. zabezpečovať od 10.00 do 17.00 hod. na základe požiadaviek Mesta Košice. V prípade, ak by sa charakter počasia počas dňa zmenil (pribudnú búrky či silný vietor) Vodný bar ukončí prevádzku skôr ako o 17.00 hod..

Odborníci pripomínajú, že človek denne vylúči v priemere 2,5 litra vody, pri náročných fyzických aktivitách aj viac. Aby sa vyhol dehydratácii, musí toto stratené množstvo dodať telu späť. Nedostatok tekutín sa prejavuje bolesťou hlavy, malátnosťou, nesústredením a poklesom duševnej i fyzickej výkonnosti. Preto je potrebné hladinu vody v tele pravidelne doplňovať. Vodný bar pomôže každému predísť takýmto situáciám.

<< Späť na predošlú stránku