Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Nahlásenie poruchy

závod Košice

055/7952 420

Webcentrum

Prihlásenie

Aktuality / Tlačové správy

Vodný bar na Hlavnej ulici v Košiciach

Aj v dnešný horúci deň sa verejnosť na košickej Hlavnej ulici môže osviežiť vo Vodnom bare, ktorý pripravuje Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. v spolupráci s Mestom Košice. Okrem osviežujúcej zdravej vody dnes ponúka Vodný bar aj žiacke knižky, ktorými určite poteší nejedného školáka.

Obyvatelia Košíc a návštevníci mesta sa môžu zdarma ponúknuť osviežujúcim nápojom vo Vodnom bare na Hlavnej ulici pri súsoší Immaculaty od 10.00 do 17.00 hod.. Smädní návštevníci v ňom dostanú nápoje z čistej, pitnej vody z verejného vodovodu, ochutený zdravým citrónom a čerstvou mätou. 

Dnešok je výnimočný najmä pre školopovinné deti, ktorým od zajtrajška začínajú letné prázdniny. Okrem osviežujúcej vody preto dostanú od príjemnej obsluhy aj žiacke knižky, ktoré sa im o dva mesiace určite zídu.

Vodný bar bude VVS, a.s. zabezpečovať od 10.00 hod. podľa požiadaviek Mesta Košice. V prípade, ak by sa charakter počasia počas dňa zmenil (pribudnú búrky či silný vietor) Vodný bar ukončí prevádzku skôr ako o 17.00 hod..

Odborníci pripomínajú, že človek denne vylúči v priemere 2,5 litra vody, pri náročných fyzických aktivitách v práci, pri športe, aj viac. Aby sa vyhol dehydratácii, musí toto stratené množstvo dodať telu späť. Nedostatok tekutín sa prejavuje bolesťou hlavy, malátnosťou, nesústredením a poklesom duševnej i fyzickej výkonnosti. Preto je potrebné hladinu vody v tele pravidelne doplňovať. Vodný bar pomôže každému predísť takýmto situáciám.

 

<< Späť na predošlú stránku