Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Nahlásenie poruchy

závod Košice

055/7952 420

Webcentrum

Prihlásenie

Aktuality / Tlačové správy

Pravá vodovodná show 2017

Takmer trojmesačný maratón kampane Nech sa páči, vodovodná vyvrcholil 7. júna v priestoroch košického Kulturparku jedinečnou show. Desať tried ZŠ, do ktorých dodáva vodu VVS, a.s. a PVPS, a.s. si tak užilo koncert skvelých slovenských interpretov a prevzalo pekné vecné ceny s logom kampane.

 

 

Žiaci ZŠ mohli na sociálnej sieti Facebook súťažiť od 22. marca v piatich súťažiach. Ak k svojej správnej odpovedi na súťažnú úlohu, ktorá bola vyhlásená na Facebooku pripísali triedu a školu, svoju triedu zaradili do hlavného žrebovania o účasť na Pravej vodovodnej show. Viac ako 200 detí z celého východného Slovenska sa vyskákalo, vykričalo, vytancovalo a vybláznilo na známe a populárne piesne slovenských hviezd.

Podujatie otvorila kapela Nocadeň, ktorá deťom zahrala svoje najväčšie hity. Hneď potom odovzdali riaditelia závodov Ing. Stanislav Hreha, PhD., generálny riaditeľ VVS, a.s. a Ing. Robert Tencer, generálny riaditeľ PVPS, a.s. tašku plnú bomba cien jednotlivým triedam. Úspech na pódiu zožala aj mladá slovenská hviezda Lina Mayer, ktorá očarila najmä dievčenskú časť publika. Riaditelia vodárenských spoločnosti mali v rámci programu ešte jednu dôležitú úlohu, a to krst videoklipu k songu Pravá vodovodná. Krstilo sa samozrejme vodou z vodovodu a song v podaní Ely Martinčekovej a Andyho Ďuricu zaznel na pódiu za sprievodu talentovaných dievčat z tanečnej skupiny VIVA.

Vyvrcholením programu bolo vystúpenie kapely Peter Bič Project, na ktorú sa vybláznili nielen maličkí prváčikovia a druháčikovia, ale aj veľkí deviataci. Oficiálny program ukončili dvoma tancami tanečnice VIVA a divadlo Haliganda, ktoré si pre deti pripravilo množstvo súťaží. Po skončení programu bola pre deti pripravená autogramiáda s účinkujúcimi a fotostena, kde sa mohli na pamiatku odfotiť aj spolu s kapelami, spevákmi a speváčkami. 

„Už pár dní pred touto akciou sme sa o nej rozprávali v triede, rozoberali sme, čo nás tam čaká, kto sa na koho a na čo teší. My s pani vychovávateľkou Lenkou sme chystali tričká a kvapky na túto špeciálnu príležitosť. Očakávania boli veľké a musím potvrdiť, že sa naplnili. Deťom sa najviac páčila skupina Peter Bič Project, ktorej členovia perfektne spolupracovali s publikom - deťmi.“ Uviedla pani učiteľka  Marianna Gamrátová zo ZŠ Gemerská Košice, ktorá sa na podujatí zúčastnila s malými druháčikmi.

Víťazné triedy v súťaži na FB

8. A ZŠ I. B. Zocha, Revúca
5. A ZŠ Postupimská 37, Košice
9. A ZŠ Severná 21, Moldava nad Bodvou
5. A ZŠ s MŠ Šarišské Michaľany
žiaci zo ZŠ Granč – Petrovce
6. A ZŠ Gelnica
5. A ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves
7. B ZŠ s MŠ Brezovica
2. C ZŠ Gemerská 2, Košice
6. B ZŠ Gelnica

<< Späť na predošlú stránku