Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Nahlásenie poruchy

závod Košice

055/7952 420

Webcentrum

Prihlásenie

Aktuality / Tlačové správy

Osvieženie z Vodného baru v centre Košíc

Už niekoľko dní máme teplé letné počasie, preto určite každému prospeje chladivé, ale najmä zdravé osvieženie z Vodného baru v centre Košíc, ktorý pre verejnosť od zajtra opäť pripravuje Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. v spolupráci s Mestom Košice.

Obyvatelia Košíc a návštevníci mesta sa budú môcť zdarma ponúknuť osviežujúcim nápojom vo Vodnom bare na Hlavnej ulici pri súsoší Immaculaty vo štvrtok a piatok od 10.00 - 17.00 hod.. Smädným návštevníkom ponúkne nápoje z čistej, pitnej vody z verejného vodovodu príjemná obsluha. Ako ideálny nápoj odporúčajú čistú vodu z vodovodu aj odborníci, lekári a športovci. Keď sa ochutí čerstvým citrónom a mätou, je to najlepšie osvieženie na letné páľavy.

Voda je pre ľudský organizmus nenahraditeľná a potrebuje ju každá bunka v ľudskom tele. Ale pozor, nie prifarbenú, ochutenú, sladenú, pretože pitie sladených nápojov, vrátane kolových, významnou mierou prispieva k znižovaniu imunity. Pitná voda z vodovodu pomáha výrazne detoxikovať organizmus a navyše je to jednoduchý, lacný a každému prístupný spôsob zlepšenia kondície či celkového zdravotného stavu.

Počas dvoch dní je pre všetkých pripravená aj malá pozornosť od VVS, a.s. záložky do knihy. Príjemná prechádzka mestom, chutná voda a možno pre niekoho aj dobrá kniha budú vhodným spestrením dňa. A nezabúdajte, že pitie čistej čerstvej pitnej vody má zároveň výrazný vplyv na dobrú náladu a celkovú pohodu.  

Vodný bar bude VVS, a.s. zabezpečovať vždy od 10.00 hod. podľa požiadaviek Mesta Košice, keď bude teplé letné počasie. V prípade, ak sa charakter počasia počas dňa zmení (pribudnú búrky či silný vietor) Vodný bar ukončí prevádzku skôr ako o 17.00 hod..

<< Späť na predošlú stránku