Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Nahlásenie poruchy

závod Košice

055/7952 420

Webcentrum

Prihlásenie

Aktuality / Tlačové správy

Medzizávodná súťaž zručnosti vodárenských pracovníkov v Rožňave bude 26. augusta

Medzizávodná súťaž zručnosti vodárenských pracovníkov a Deň vodárenskej techniky, ktorý spolu s Mestom Rožňava organizuje VVS, a.s. závod Rožňava v piatok,  26. augusta na Námestí baníkov od 8.30 – 16.30 hod. bude prezentáciou šikovnosti vodárenských pracovníkov, aj príležitosťou na utužovanie ich vzájomných vzťahov, keďže spoločnosť VVS, a.s. má deväť závodov.

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. každoročne pripravuje tento typ súťaží v inom meste, aby sa aj verejnosť mohla priamo zoznámiť s prácou zamestnancov jej spoločnosti. Pracovníci jednotlivých závodov si vždy zmerajú svoje sily, skúsenosti a zručnosti v rôznych súťažných disciplínach. Tento rok sa súťaž uskutoční v Rožňave. Verejnosť si tak bude môcť pozrieť, ako sa realizuje montáž a oprava vodovodného potrubia, či súťaž zručnosti stavebných strojníkov, takisto ukážku budovania verejnej kanalizácie či osadenie samonivelizačných poklopov na kanalizačné šachty, čo je mimochodom na súťaži novinkou.

Podujatie sa začína o 8.30 hod. vystúpením folklórneho súboru DUBINA a predstavením súťažných družstiev zo závodov VVS, a.s. z celého východného Slovenska. Program pokračuje súťažami, okrem nich si návštevníci budú môcť pozrieť vystavené vozidlá a zariadenia vodárenskej techniky. Vyhodnotenie súťaže o 15.00 hod. bude spojené s pestrým kultúrnym programom. Návštevníkov zabaví opäť folklór v podaní FS DUBINA, ale svojimi chytľavými modernými letnými hitmi aj speváčka Michaella Papp s kapelou, ktorá sa pred pár rokmi zúčastnila súťaže Eurovision Song Contest.

Počas celého dňa bude atraktívny Vodný bar s príjemnou obsluhou verejnosti ponúkať chladivé, zdravé nealkoholické osvieženie na horúce dni.

 

 

<< Späť na predošlú stránku