Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Nahlásenie poruchy

závod Košice

055/7952 420

Webcentrum

Prihlásenie

Aktuality / Tlačové správy

Medzizávodná súťaž zručnosti vodárenských pracovníkov Svidník 2017

Tlačová správa VVS, a.s.

Medzizávodná súťaž zručnosti vodárenských pracovníkov a Deň vodárenskej techniky, ktorý tento rok spolu s Mestom Svidník organizuje VVS, a.s. sa uskutoční vo štvrtok, 31. augusta na pešej zóne vo Svidníku v čase od 8.30 – 17.30 hod.. Pôjde už o XIII. ročník vodárenskej súťaže na východnom Slovensku, ktorá je vždy prezentáciou šikovnosti, rýchlosti a kvality práce vodárenských pracovníkov.

Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. každoročne pripravuje tento typ súťaží v inom meste, aby sa aj verejnosť mohla priamo zoznámiť s prácou zamestnancov jej spoločnosti. Pracovníci jednotlivých závodov si vždy zmerajú svoje sily, skúsenosti a zručnosti v rôznych súťažných disciplínach.

Svidníčania ale aj návštevníci mesta sa budú môcť pozrieť, ako sa realizuje montáž a oprava vodovodného potrubia, či súťaž zručnosti stavebných strojníkov. Víťazi v jednotlivých disciplínach budú reprezentovať  VVS, a.s.  na Celoslovenskej súťaži zručnosti vodárenských pracovníkov. 34. ročník tejto súťaže sa uskutoční v Nitre, v dňoch 6. – 8. septembra, organizátorom je Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.. 

Podujatie sa vo Svidníku začína o 8.30 hod. vystúpením mažoretiek zo súboru Svitanky a predstavením súťažných družstiev z deviatich závodov VVS, a.s. z celého východného Slovenska. Program pokračuje vodárenskými súťažami. Okrem nich si návštevníci budú môcť pozrieť vystavené vozidlá a zariadenia vodárenskej techniky, ktoré vodári bežne používajú pri svojej práci.

Vyhodnotenie súťaže o 15.30 hod. na pešej zóne bude spojené s pestrým kultúrnym programom. Po ocenení najlepších vodárov roka 2017 bude verejnosť viac ako hodinu baviť skvelá hudba rôznych žánrov. Všetko začne letnou funky muzikou kapely Jungle Label. Bonbónikom bude určite krásna a talentovaná speváčka Lina Mayer. A na záver poteší všetkých miestny folklór v podaní folklórneho súboru Makovica.

Počas celého dňa bude pre verejnosť zdarma prístupný Vodný bar na pešej zóne. Príjemná obsluha v ňom bude ponúkať chladivé, chutné, ale najmä zdravé nealkoholické osvieženie na horúce dni.

 

 

 

<< Späť na predošlú stránku