Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Nahlásenie poruchy

závod Košice

055/7952 420

Webcentrum

Prihlásenie

Aktuality / Tlačové správy

Medzinárodný maratón mieru v Košiciach 2016

Medzinárodný maratón mieru v Košiciach 2016

93. ročník najstaršieho maratónu na európskom kontinente, Medzinárodný maratón mieru v Košiciach sa konal prvú októbrovú nedeľu, ktorá tento rok pripadla na 2. októbra. Zabehať si prišlo viac než 11 000 účastníkov, takmer 60 tisíc ľudí sa na jedinečné športové podujatie pozeralo. Európsky fenomén, nabitý športom, emóciami, tradíciou, krásou.

Teplé babie leto doslova zaplnilo ulice Košíc, bežci aj korčuliari si tak mohli vychutnať jedinečnú, neopakovateľnú atmosféru.  A keďže bolo mimoriadne teplo, športovci si doslova vychutnávali osvieženie – čerstvú vodu, ktorú aj tento rok pripravili na stanovišti v meste na Rastislavovej ulici pracovníci Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s. pre každého, kto mal pocit, že to už bez príjemného chladivého moku nevydrží. Nejeden pohár poslúžil bežcom nielen na osvieženie zvnútra, ale aj zvonku na ochladenie športovca.

 

Ani diváci však neostali smädní. VVS, a.s. aj tento zabezpečila Vodný bar pre návštevníkov podujatia. Okrem vody s osviežujúcim citrónom a mätou sa deťom dostala aj pozornosť, zošit do školy.

 

<< Späť na predošlú stránku