Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.

Nahlásenie poruchy

závod Košice

055/7952 420

Webcentrum

Prihlásenie

Aktuality / Tlačové správy

Celoslovenská súťaž zručnosti vodárenských pracovníkov KOŠICE 2016

33. ročník Celoslovenskej súťaže zručnosti vodárenských pracovníkov KOŠICE 2016

33. ročník populárnej súťaže slovenských vodárenských spoločností sa tento rok uskutočnil v Košiciach. CELOSLOVENSKÚ SÚŤAŽ ZRUČNOSTI VODÁRENSKÝCH PRACOVNÍKOV KOŠICE 2016 organizovala v metropole východného Slovenska Východoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. a Asociácia vodárenských spoločností vo štvrtok, 8. septembra. Na divákov čakal bohatý program v čase od 9.00 do 14.00 hod. pred hotelom Centrum v Košiciach. Nechýbal ani obľúbený Relax stan s vodným barom, kde sa tradične mohol každý osviežiť chutným nápojom – samozrejme, základnou ingredienciou bola zdravá voda z vodovodu.


Pracovníci vodárenských spoločností na Slovensku, zruční strojníci, vodárenskí pracovníci každoročne súťažia v inom meste Slovenska o prestížne ocenenie: najzručnejší montér vodárenských potrubí či najzručnejší strojník, ale aj o ďalšie ceny. AVS každoročne pripravuje tento typ súťaží v inom meste, aby sa aj verejnosť mohla priamo zoznámiť s prácou zamestnancov jej spoločností.


Pracovníci jednotlivých závodov si vždy zmerajú svoje sily, skúsenosti a zručnosti v rôznych súťažných disciplínach a verejnosť si môže pozrieť náročnosť tejto profesie. Okrem toho bolo tento rok pre verejnosť k dispozícii aj poradenstvo ku kvalite pitnej vody a bezplatná analýza vody v ukazovateli dusičnany.


● veľká súťaž montérov vodovodných potrubí z celého Slovenska
● prehliadka vodárenskej techniky
● súťaž stavebných strojníkov v bagrovaní
● Relax stan s vodným barom
● atrakcie a súťaže o vecné ceny pre dospelých aj deti
● bezplatná analýza vody v ukazovateli dusičnany
● poradenstvo ku kvalite pitnej vody

 

<< Späť na predošlú stránku